SBR-2020.png
DSC_2046.jpg
Formularz zgłoszeniowy

KONTAKT Z ORGANIZATOREM

BROG B2B
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny rynku paliwowego
tel. +48 664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

Zgłoś swoją
stację całkowicie bezpłatnie...

 

i weź udział w konferencji!

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym konkursie. Zgłoszenie oraz pełen udział w całym wydarzeniu XX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą Stacja Benzynowa Roku 2020 są całkowicie bezpłatne!

Konkurs Stacja Benzynowa Roku to wyjątkowa okazja promocji najlepszych stacji paliw, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.


Spośród zgłoszeń komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum PetroTrend wybiera finalistów konkursu - maksymalnie trzech w każdej kategorii, następnie zwycięzców poszczególnych kategorii, a na koniec zwycięzcę całego konkursu Stacja Benzynowa Roku 2020.


Zgłoszenie oraz udział w konkursie i całym wydarzeniu Forum PetroTrend nie wiążą się z zupełnie żadną opłatą! Aby otrzymać dwie bezpłatne karty wstępu upoważniające do udziału w całym wydarzeniu zgłoszenie należy nadesłać do 13 lutego 2020. 

 


Właścicielom stacji, które przystąpią do konkursu przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XX Forum PetroTrend 2020 wraz z uroczystą kolacją i galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.


Uwaga! Liczba bezpłatnych kart wstępu jest ograniczona!