Sponsoring,
udział w wystawie...

Supplier-FPT-logo-2020.png

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend oferuje szeroką gamę możliwości udziału w wydarzeniu umożliwiających spełnienie oczekiwanych założeń marketingowych. Można wybrać spośród kilku typów sponsoringu, zaprezentować ofertę w sekcji wystawienniczej, umieścić reklamy, inserty, próbki produktów w materiałach konferencyjnych oraz zrealizować własne niestandardowe projekty.

Sponsoring wydarzenia

Oferta podstawowa:
♦ Sponsor strategiczny
♦ Sponsor główny
♦ Sponsor
♦ Sponsor lunchu
♦ Sponsor konkursu Stacja Benzynowa Roku
♦ Sponsor Business Speed Dating
♦ Powierzchnia pod punkt reklamowy (stoisko)
♦ Insert w materiałach konferencyjnych

♦ Reklama w materiałach konferencyjnych

Udział w wystawie 

Odbywająca się równocześnie z konferencją wystawa jest znakomitą okazją dla firm i organizacji do prezentacji swojej aktualnej oferty już na miejscu. To doskonała przestrzeń do nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi odbiorcami oraz promocja wizerunku wśród właścicieli stacji niezależnych prezesów, członków zarządów, dyrektorów, "kupców" sieci i koncernów paliwowych.


Obecność w prestiżowym gronie firm, mających kluczowe znaczenie dla rynku, to nie tylko niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń i opinii, ale przede wszystkim na zdobycie nowych oraz utrwalenie dotychczasowych kontaktów biznesowych.

W przypadku zainteresowania udziałem i ofertą prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy.

Kontakt z Organizatorem


BROG B2B
tel. +48 664 463 083, 22 290 66 11
biuro@brogb2b.pl