O nas...

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend, od dziewiętnastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w sektorze stacji paliw. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje teraźniejszość i przyszłość rynku paliwowego w naszym kraju.

Wydarzenie co roku gromadzi:
WŁAŚCICIELI NIEZALEŻNYCH stacji benzynowych
PREZESÓW, CZŁONKÓW ZARZĄDÓW, DYREKTORÓW 

największych stacji sieciowych

KUPCÓW - menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach i największych obiektach

LICZNE GRONO DOSTAWCÓW dostarczających innowacyjne technologie, produkty i urządzenia dla sektora paliwowego.

Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych.

 

Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce kilkuset indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń i usług dostępni są właściciele lub menadżerowie bezpośrednio odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych sieciach i dużych obiektach. To jedyna w roku okazja do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy – REALNA SZANSA NA KONTRAKT ROKU – z osobami bezpośrednio decyzyjnymi w kwestii zakupów, zaopatrzenia i rozwoju.

KONTAKT Z ORGANIZATOREM
​BROG B2B
tel. +48 664 463 083, +48 22 290 66 11

Prezentacja1.jpeg

© 2015 by BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa,+48 22 290 66 11,  biuro@brogb2b.pl